יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » אנקורי פסיכומטרי
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

אנקורי פסיכומטרי


מבחן פסיכומטרי מאז קיומו בישראל ובעולם בכלל, הספיק לרכוש מיתוסים רבים סביבו. בין המיתוסים הרבים, ישנו אחד בולט ביותר והוא "אי אפשר בכלל להתכונן לפני המבחן הזה, שכן אין לדעת אילו שאלות יהיו בו". המיתוס הזה הוא לא חדש, אך גם כישן הוא עדיין חי וקיים. יתכן והסיבה לקיום מיתוס זה היא בעובדה שבתקופה די ממושכת לא היו שיטות לימוד נכונות להכנות למבחן הכה מורכב. מאז שמבחן זה נכנס למערכת החינוכית של מדינת ישראל, קמו יזמים רבים על מנת להקים בתי ספר המיועדים עבור הכנה למבחן, אך רק כמה מהם יכלו לשרוד ושרדו עד ימינו. בית הספר הוותיק והמנוסה ביותר בישראל הוא אנקורי. שיטות לימוד שונות מקובלות בבית ספר זה עבור הכנה לפסיכומטרי ואחוז העוברים מבחן זה בהצלחה, הוא גדול ומכובד לאורך השנים.

אנקורי גם בהכנות לפסיכומטרי

בית הספר אנקורי מוכר מאוד בישראל ולא רק בגלל קורסי ההכנה שלו לקראת פסיכומטרי, הוא גם בית הוצאה לאור של ספרי מתמטיקה ופיזיקה ברמות שונות לתלמידי בתי ספר, תיכונים ואוניברסיטאות. אנקורי הפך לסמל של החינוך הישראלי בתחום של המדעים הכמותיים. הקורסים של המוסד מנוהלים על ידי המורים הטובים והמנוסים ביותר, אשר שמים דגש על לימוד פרטני מול הסטודנט, והכנתו המלאה למבחן הקשה ביותר במערכת הלימודית. על מנת להעניק יחס אישי לסטודנטים, המורים זמינים גם מחוץ ומעבר לשעות הלימודים, והם קשובים לבקשות וצרכי הסטודנטים.

אנקורי הוא מוסד לימוד שהספיק לרכוש ידע וניסיון רב בתחום החינוך, וההכנה למבחנים שונים. משתמש בשיטות לימוד ותרגול רבות ומתקדמות ובין היתר מקדיש זמן רב לאינטראקציה אישית בין הסטודנט לבין המורה. הלימודים מתבצעים בנוסחה של הרצאה ודיון, כאשר המטרה העיקרית היא להראות לסטודנט כיצד לממש את הכלים שרכש, בפועל כאשר הוא יהיה בזמן המבחן עצמו. בנוסף לאינטראקציה קבוצתית, מקבל כל סטודנט חומר לימוד ושיעורי בית לתרגול עצמי, כאשר המורה זמין וקשוב לכל סטודנט במהלך הכנת שיעורי הבית.

קורס פסיכומטרי וציון גבוה בזמן אמת

אנקורי ידוע לכולם בשל הוותק הרב שלו בשוק הישראלי, אך לא זו הסיבה שאלפי סטודנטים מדי שנה נרשמים אליו, לצורך השלמת בגרויות ומעבר קורס פסיכומטרי מתקדם במטרה לכבוש את הציון הגבוה ביותר. הסיבה העיקרית לכמות כה גבוהה של סטודנטים מרוצים, הן התוצאות שבית הספר מעניק לסטודנטים שלו מדי שנה.  סטודנטים אשר השתתפו פעם במבחן ללא שום הכנה מקדימה יכולים להעיד על ההבדל בציונים לפני ואחרי. בית הספר אנקורי פופולארי במיוחד בקרב הסטודנטים אשר מתחילים את לימודי ההשכלה הגבוהה מיד אחרי סיום הלימודים בבית הספר התיכון של הרשת.

ייתכן והמבחן המדובר יהיה הקשה ביותר עבורכם בהשוואה לכל מבחן אחר שתעברו בחיים. השאלות שמופיעות במבחן הן לא שאלות סטנדרטיות, אשר מופיעות במבחנים של מערכת החינוכית בבתי הספר. אלה הן שאלות מאוד קשות, אשר מטרתן לבדוק את רמת המותאמות שלכם למקצוע מסוים. אנקורי דוגל בשיטה של בניית אינטראקציה דו-צדדית בין המורה לבין הסטודנט, ובכך מכוון להגיע לרמות הלימוד הגבוהות ביותר עבור כל סטודנט וסטודנט.