יום שני , 15 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » זיו כספי פסיכומטרי ובגרות
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

זיו כספי פסיכומטרי ובגרות


מבחן פסיכומטרי הוא מבחן מיוחד במינו ודורש השקעה רבה הן בזמן והן במאמץ. בתוצאות של המבחן תלוי העתיד שלכם כאיש מקצוע בתחום מסוים. בחירת תחום הלימודים הוא דבר עוד יותר קשה, אך הוא חשוב מכל. לאחר הבחירה במקצוע או בתואר אותו אתם הולכים ללמוד. עם קבלת ההחלטה אתם מגיעים לשלב של הכנות למבחן וכאן מתחילות ההתלבטויות. ישנם בארץ עשרות בתי ספר ללימודי פסיכומטרי ברמות שונות ועם שיטות לימוד שונות. בית הספר זיו כספי בולט בין שאר בתי הספר ובעיקר בגלל הוותק שלו בזירה הישראלית. התוצאות וההצלחה הרבה בבחינות עם הכנה של בית ספר זה מדהימות ומדברות בעד עצמן.

לימודי פסיכומטרי בבית הספר זיו כספי

שיטות הלימוד של זיו כספי אינן שונות בהרבה מבתי ספר אחרים. למעשה כל בתי הספר בתחום עובדים באותן השיטות, למעט מספר מוסדות אשר מנסים להביא את השיטות מחו"ל לישראל. לאור הניסיון, נראה כי סוג השיטה אינו מספיק דיו על מנת להוביל את הסטודנטים לציונים גבוהים, אלא נדרשת גם התמדה מצד המורים, ומימוש כל הכלים האפשריים להשגת המטרה בהצלחה. זיו כספי הינו בית ספר בעל מוניטין רחב ועם נסיון בזירה הישראלית. בבית הספר מלמדים המורים הטובים מן השורה הראשונה. ההבדל בינו לבין בתי ספר אחרים ללימודי פסיכומטרי הוא רמת הלימוד ואיכות סגל המורים.

הכנות למבחן הפסיכומטרי

השלב בו כבר בחרתם את המקצוע העתידי שלכם, זהו שלב מאוד חשוב בו אתם זקוקים למסגרת בה תוכלו להתכונן כראוי לבחינת הפסיכומטרי. לפעמים ישנם מצבים בהם סטודנטים עתידיים מתחילים להתכונן למבחן בכוחות עצמם, וזה לא מומלץ ואף לא יעיל. מבחן זה בנוי כך שעל מנת לעבור אותו בהצלחה, צריך לבוא מוכן לשאולות המוצגות בו. שאלות אלו מאוד ספציפיות ובנויות בצורה כזו שלא תמיד ניתן לזהות בהן את הפתרון הפשוט שטמון בהן. המורים של "זיו כספי" ייראו לכם את הדרך הנכונה לראות את השאלה מזווית אחרת, ולתרגם אותה לשפה שאתם מבינים ויכולים ליישם גם בבחינה הקרובה שלכם.

ציון פסיכומטרי גבוה כיצד?

כל תחום לימודים דורש ציון פסיכומטרי בהתאם לדרישות שלו, ועל כל סטודנט תחילה לחשוב לאיזה מקצוע הוא מיועד, ומה יתאים לו בחיים. בסופו של דבר היכולות והרצון להתמודד, הם אלה אשר יקבעו את רמת המותאמות שלכם למקצוע מסוים. המורים והמרצים הם אלה אשר יוכלו לעזור לכם במימוש המטרה שלכם אל עבר העתיד מבחינת עבודה וקריירה. כמו כן, במידת הצורך ניתן להיעזר במורים על מנת לקבל ייעוץ והכוונה למקצוע שיכול להתאים לכם בהתאם ליכולות שלכם.

לא רק ציון גם הצלחה

כל בית ספר שואף להוביל את הסטודנטים לציונים הגבוהים ביותר. זיו כספי רואה בציונים גבוהים של הסטודנטים שלו, כהצלחה אישית של המוסד ושל כלל סגל המורים. ולא בכדי הפך לסמל הצלחה ולא רק בתחום ההכנה למבחני הפסיכומטרי, אלא גם בהשלמת בגרויות. מוסד אקדמי זה מצליח לקבל אלפי סטודנטים חדשים מדי שנה ולהעניק להם את התוצאות הטובות ביותר.