יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

יואל גבע פסיכומטרי ובגרויות

יואל גבע הינו אחד מבתי הספר שמציעים קורס פסיכומטרי כהכנה לבחינה הגדולה, נמצא בין בתי הספר הגדולים והטובים ביותר בישראל בתחום. בית ספר שמצליח לקבל אלפי סטודנטים ישראליים מדי שנה, ומעניק להם תוצאות מדהימות בציוני הבחינה. בבית הספר עובדים צוות מורים מן השורה הראשונה בישראל והם זמינים וקשובים לכל סטודנט וסטודנט גם מחוץ שעות הלימודים. בשביל הרבה צעירים בארץ, בית הספר היא האופציה הראשונה למקום עבור ההכנה לבחינה, בשל המוניטין הרב והשם הטוב שהספיק בית הספר לרכוש בקרב הסטודנטים הצעירים. בנוסף לכל הכלים אשר מציעים המורים בבית הספר, הם יכולים לתת גם הדרכה וכיוון לבחירת מקום הלימודים והמקצוע לאחר קבלת הציון בבחינה.

קורס הכנה לפסיכומטרי של יואל גבע

השיטות המקובלות ביותר להעברת שיעורי הכנה לפסיכומטרי היא שיטת האינטרקציה הקבוצתית בכיתה עם המרצה, אימון אישי סטודנט מול המרצה וכן שיעורי הבית לתרגול עצמי. יואל גבע משתמש בכל השיטות הנ"ל ואף מוסיף בהם את הכלים הנוספים אשר סגל המורים הצליח לגבש עם הזמן. על מנת להתכונן לקראת המבחן הקשה הזה, הסטודנט חייב לעשות הרבה מאמץ גם מחוץ לשעות הלימוד בכיתה עם המרצה. השיעורים אינם הופכים להרצאה רשמית כמו שזה מקובל בהרבה מוסדות לימוד בארץ. מטרת השיעור היא ליצור אינטרקציה בין התלמיד לבין המורה, וכן אינטרקציה בין התלמידים עצמם. גם מסיעור מוחות ניתן להוציא הרבה דברים חיוביים.

ביה"ס יואל גבע הפך למילת ההצלחה בקרב הרבה צעירים בישראל, ולא רק בגלל הפרסומות בטלוויזיה ושילוט חוצות. ההצלחה הגדולה הזאת נבעה כתוצאה מפרסום מפה לאוזן. משמעות הדבר היא שקיימת מודעות לבית ספר זה בקרב הישראליים הצעירים בעקבות הסיפורים של החברים שלהם. שיטת פרסום זו יעילה ביותר ומסתבר שהיא עובדת גם בתחום של קורס פסיכומטרי. סוד ההצלחה של יואל גבע אולי טמון בכך שבית הספר הצליח לגייס את המורים הטובים ביותר בארץ אשר צברו נסיון בבתי ספר אחרים.

קורס פסיכומטרי טוב מביא תוצאות טובות

בנוסף לכל הידע והכלים הרבים אשר מעניק בית הספר לסטודנטים, הוא נותן גם את הבטחון העצמי, דבר שכל כך חשוב במהלך ההכנה לבחינה. המורים של בית הספר נותנים לסטודנט את כל הכלים על מנת להבין את המשמעות של הבחינה ומה בדיוק היא באה לבחון. בחינת פסיכומטרי היא בחינה ממושכת עם כמות שאלות גדולה. סטטיסטית לכל שאלה לסטודנט מוקצבת דקה אחת בלבד, לכן ההכנה לצד גורם מוביל היא כרחית ללא ספק. מטרת המורה היא לתת טכניקה מסוימת לתרגום השאלה לשפה חופשית, הבנת השאלה והפתרון שלה. על מנת ללמד את כל הכלים האלה נדרשים כמה חודשים בלבד, אך התוצאות תלויות גם רבות בהכנת הסטודנט עצמו.

ניתן לומר כי מוסד זה בולט מבין כלל בתי ספר לפסיכומטריה אחרים בישראל. בחינת פסיכומטרי היא בחינה שקיימת בישראל החל משנות ה-80 ולהערכת המומחים היא תמשיך להיות הכרטיס לעולם האקדמיה עוד לתקופה מאוד ארוכה. עשרות בתי ספר כמו יואל גבע נפתחים מדי שנה בישראל ורק כמה מהם מצליחים לשרוד. בית ספר המתמחים בהכנה לבחינת פסיכומטרי שהספיקו להוכיח את עצמם, רוכשים עוד ועוד פופולאריות וכנראה שיש לכך סיבות טובות.

כמה עולה פסיכומטרי ואיפה נרשמים

צרו קשר לקבלת מחירים טובים לקורס פסיכומטרי, וכל הפרטים הנדרשים על מנת להירשם ולהתחיל בלימודים.