יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » לחמן בגרות ובחינת פסיכומטרי
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

לחמן בגרות ובחינת פסיכומטרי


פסיכומטרי הוא שער הכניסה למרבית ממוסדות הלימודים האקדמאיים, ועל כן קיימים גם עשרות בתי ספר שונים ללימודי החומרים לבחינה זו. נכון, ישנם כעשרה בתי ספר עיקריים ללימודי פסיכומטרי ואחד מהן הוא בית הספר לחמן. בית הספר לחמן הוא בית ספר גדול וותיק ללימודי בגרות והכנות למבחן הפסיכומטרי. מדי שנה נרשמים לבית ספר זה אלפי סטודנטים חדשים, ורבים מהם מקבלים ציונים גבוהים במיוחד. בית ספר ייחודי ומיוחד במינו, אשר משלב את השיטות המקובלות והמובילות עבור הכנה לבחינה הגדולה., וכן גם מוסיף כלים ושיפורים ייחודים לו. סגל המורים של בית הספר מורכב ממורים בעלי וותק וניסיון רב שנים בתחום.

בבית ספר לחמן לבגרות ופסיכומטרי

בבית הספר שיטות הלימוד המקובלות כיום בתחום אשר נחלקות לשלושה סוגים. השיטה הראשונה הינה שיטה של לימודים פומביים, דהיינו לימודים בכיתה עם עשרות סטודנטים אחרים. השיטה השניה היא שיטת "אחד על אחד" והיא דוגלת בעבודה אישית עם הסטודנט, כאשר לכל סטודנט מוצמד מורה פרטי עד למבחן פסיכומטרי עצמו. למעשה זוהי שיטת אימון אישי ולאור הניסיון היא יעילה ביותר, אך יקרה מהאחרות ואינה יכולה להתאים לכל סטודנט וסטודנט. השיטה השלישית היא השיטה של לימוד עצמי על ידי ספרים ופתרון תרגילים עצמאית. שיטה זו נפוצה בקרב תלמידים רבים אשר נגשים לבחינה פעם ראשונה בחייהם, ואינם יודעים בוודאות איזה סוג שאלות מצפה להם. למעשה שיטה זו יכולה להתאים אך ורק לאנשים בעלי יכולת למידה עצמאית מעולה, ללא עזרתו או הכוונתו של צד כלשהו.

הכנה לפסיכומטרי

לחמן הינו בית הספר אשר דוגל בשילוב של כל שלושת שיטות הלימוד הנ"ל. לכל אורך הקורס מתבצעים שיעורי מפגש פעם בשבוע, אשר בהם התלמידים לומדים את החומרים המקובלים והנדרשים למעבר בהצלחה של המבחן. עם חומרים אלה הסטודנטים מקבלים שיעורי בית לתרגול עצמי. כמו כן, מעניק בית הספר אימון אישי ופרטני לכל סטודנט וסטודנט במהלך הקורס. כל תלמיד יוכל לבחור לעצמו את השעה הנוחה בשבילו, על מנת להגיע לאימון אישי עם המורה, וכמובן בהתאם לזמינות המורה. מעבר פסיכומטרי עם ציונים טובים דורש הרבה מאמץ והתמדה, אך בנוסף לכך המבחן דורש גם הרבה ביטחון עצמי במהלך הבחינה עצמה. אחד התפקידים של המורה בבית ספר הוא להעניק את הבטחון לסטודנט לפני יציאתו ל"קרב".

כך תקבלו ציון גבוה בפסיכומטרי

מבין המגוון הרחב של בתי ספר שונים בארץ המציעים קורס פסיכומטרי, ללא ספק אחד הבולטים הוא בית הספר לחמן. זהו בית ספר אשר הצליח לרכוש מוניטין רב בזירה הארצית בשל סגל המורים הוותיקים והמנוסים ביותר בישראל. הכנה לבחינה הפכה למוצר העיקרי של בית הספר לחמן, והוא יוצר היום מודעות של בית ספר אמין ומנצח ללימודי פסיכומטרי. כפי שצוין לעיל שיטות הלימוד של בית הספר אינן שונות לחלוטין מבתי ספר אחרים בארץ. הבולטות של המוסד הספציפי, נובעת מהוותק הרב שלו בזירה הישראלית.