יום שני , 15 יולי 2019
המלצת העורך
לימודי צורפות

לימודי צורפות

לימודי צורפות ותכשיטנות – המקצוע שמשלב יצירתיות עם פרקטיקה

לימודי צורפות מיועדים לאנשים אשר מחפשים תחום לימודים שיאפשר להם לבטא את היצירתיות שלהם בצורה פרקטית, כמו גם לאנשים המחפשים דרכים לעסוק באומנות שהם אוהבים – וגם להתפרנס בכבוד מהעיסוק הזה.

בשנים האחרונות ניתן לראות עליה משמעותית מאוד בביקוש עבור תכשיטי זהב מעוצבים ועבור תכשיטים בכלל. מגמה זו הפכה את התחום עתיק היומין הזה לתחום הרבה יותר פופולארי מאי פעם.

איך לבחור את מוסד הלימודים?

כדי לבחור מוסד לימודים איכותי עבור לימודי צורפות, ראשית חשוב לבדוק אותו היטב. עצם העובדה שכמה תלמידים בקורסים קודמים הצליחו לייצר תכשיטי זהב מיוחדים אינה מבטיחה שמדובר בקורס מקצועי ושהם באמת קיבלו את כל הכלים בכדי לייצר מגוון רחב מאוד של תכשיטים כאלו ולהצליח למכור אותם.

לכן, חשוב לבדוק את ההצלחה של המוסד הלימודי על פי תלמידים קודמים שלו אשר כבר עוסקים בתחום ויכולים להעיד על התרומה של הלימודים להצלחה שלהם בתחום זה. יחד עם זאת, חשוב לקחת בחשבון כי מדובר בתחום שמעבר לפרקטיקה דורש יצירתיות רבה. לפיכך, דרושה אהבה למקצוע ויכולת חשיבה יצירתית ושונה בכדי ליצור תכשיטי זהב ותכשיטים אחרים באופן ייחודי שטרם נראה, וכדי להצליח למכור אותם ללקוחות רבים.

לימודים הכוללים מגוון רחב של טכניקות

לפני שאתם נרשמים למוסד לימודים כזה או אחר לצורך לימודי צורפות, חשוב לבחון את הסילבוס של הלימודים ולוודא כי אתם עומדים ללמוד מגוון רחב של טכניקות עיצוב שונות. כך תדעו שהלימודים יקנו לכם מיומנויות ליצירת מגוון רחב של יצירות, בהתאם לטכניקות המצויינות בתכנית הלימודים. תוכלו גם לבחור את הטכניקות אליהן אתם מתחברים בצורה הטובה ביותר.

מוסדות שמלמדים עיצוב תכשיטי זהב או תכשיטים מחומרים אחרים בטכניקה אחת בלבד מגבילים את היצירתיות שלכם ואת יכולת ייצור התכשיטים שתהיה לכם מאוחר יותר, ולכן כדאי שלא לבחור בהם.

האם זה משתלם?

אמנם, לימודי צורפות יעלו לכם לא מעט כסף, בייחוד אם הם מתקיימים במוסדות לימוד איכותיים ובעלי מוניטין בתחום, אך יחד עם זאת – מדובר בלימודים שהעלות שלהם היא משתלמת במיוחד. כבר במהלך הלימודים תוכלו להתחיל לשווק את התכשיטים שאתם מייצרים ולהתחיל במכירה שלהם, ואם מדובר בעיצוב של תכשיטי זהב, אשר נמכרים במחירים גבוהים יחסית בשל עלויות החומר – תוכלו לכסות את העלות של הלימודים בתוך זמן קצר וליהנות מעסק פרטי משלכם שמאפשר לכם לעסוק בתחום שאתם אוהבים ולעשות מזה כסף.

קורס צורפות מקצועי – היכן?

מוסדות לימוד מובילים ומוכרים בהם תוכלו לרכוש ידע עיוני ומקצועי בתחום הצורפות והתכשיטנות:  ויצו, אורט, שנקר ותל חי. ישנם בכל רחבי הארץ מוסדות לימוד נוספים פרטיים שגם בהם תוכלו ליהנות מקורס חוויתי ויצירתי.

כמה עולה קורס עיצוב תכשיטים ולימודי תכשיטנות?

התשובה רחוקה מכם קליק אחד! שלחו את הטופס המופיע מעלה עם הפרטים שלכם, וקבלו ללא התחייבות עד 5 הצעות מחיר חינם למסלול הלימודים במוסד הקרוב לאיזור מגוריכם. תוך זמן קצר תקבלו מחירים לקורס המקצועי הרלוונטי לכם ועד מהרה תתחילו לעצב וליהנות מתחום צבעוני ויוקרתי.