יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » לימודי שוק ההון » לימודי שוק ההון – קורס ניתוח טכני
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון – קורס ניתוח טכני

לימודי שוק ההון מקנים מידע יסודי על עולם שוק ההון ואפשרויות המסחר בו. קורסים לשוק ההון מוצעים במוסדות לימוד שונים, לרבות במכללות ייעודיות, שבהן מוצעת תכנית לימודית המאפשרת לכל מי שמגלים עניין בשוק, ומעוניינים להצטרף אליו כסוחרים, כיועצים או כמנהלי תיקי השקעות ללמוד אותו לעומק וביסודיות.

לפני לימוד ניתוח טכני מוצעים קורסי מבוא וקורסי יסוד, שבהם מתוודעים התלמידים אל מאפייני השווקים הפיננסיים, והמנגנונים השונים הפועלים בהם, לומדים הסטודנטים במהלך קורס שוק ההון אסטרטגיות שונות של מסחר לטווחי זמן שונים, ולומדים לסחור במניות.

במכללות שונות מוצעת התנסות און ליין במסחר מניות מתוך חדר מסחר, במוסד הלימוד או בחדר מסחר אינטרנטי, שאליו הם מתחברים מביתם, באופן מפוקח ומבוקר על ידי המרצים בקורס.

למי מתאים קורס שוק ההון

קורס שוק ההון ניתוח טכני מיועד הן למי שמתעתדים לסחור בשוק ההון ולהשקיע בו, והן, ואולי בעיקר, לסוחרים מתקדמים המעוניינים לשפר, לשדרג ולהעצים את כישורי המסחר שלהם, להפיק ולמצות במלואו את הפוטנציאל הגלום בהם, על ידי היכרות מעמיקה יותר של המגמות בשוק, לרבות רכישת כלים, ושיטות לחיזוי כיוון התנודות בשוק תנודתי זה.

איפה לומדים?

במקומות שונים מוצע קורס ניתוח טכני במסגרת זמן שונה. קורס בן 15- 20 מפגשים, כאשר כל מפגש עורך כשלוש שעות, מקובל במוסדות הלימוד השונים. מוסדות ידועים ומובילים המעבירים קורסים במסגרת לימודי שוק ההון הם: מכללת פסגות ואפיק פיננסים, עם שלוחות בכל רחבי הארץ.

לומדים, מתנסים ורוכשים מקצוע לחיים

מסלול לימודי שוק ההון מורכב ממספר תחומים, אותם ילמדו הסטודנטים, ביניהם:

  • מגמות בשוק ההון
  • סוגים שונים של גרפים
  • זיהוי תבניות בשוק ההון
  • מחזורי מסחר
  • תיאוריות של מסחר
  • גורמים פסיכולוגיים במסחר
  • התנסות במסחר וירטואלי בזמן אמת.

התועלת של קורס שוק ההון בכלל וקורס ניתוח טכני בפרט, מאפשרת היכרות מעמיקה עם שוק ההון. הידע הנרכש בו מהווה בסיס מצוין עבור מי שמעוניין בעתיד הקרוב להיכנס למסחר בשוק ההון, לנהל תיקי השקעות, ולשמש כיועצים לגופים מסחריים שונים. רווח נוסף הוא היכולת לנהל את תיק ההשקעות העצמי.

יכולת ניתוח גרפים ולבצע עסקאות באופן מושכל ויעיל תוך שימוש באסטרטגיות ושיטות ניתוח שונות, מקנה לבוגרי הקורס יתרון יחסי על פני משקיעים שאינם בקיאים בנושאי הליבה הנלמדים בקורס.

לימודי שוק ההון מתחילים בניתוח טכני נכון

ניתן להגדיר את קורס שוק ההון קורס ניתוח טכני כקורס ליבה. בוגרי הקורס ייצאו עם ידע וכלים לחקר ולניתוח ביצועים של מניות ולחזות ביצועים עתידיים. כל מי שמתעתדים להיות סוחרים, יועצים או משקיעים חייבים ללמוד את הקורס, המקנה להם יכולת לנהל ולבקר סיכונים, כמו גם לנצל סיכויים.

רכישת יכולת ניתוח טכני מאפשרת לתזמן את המסחר על פי שיקולי כדאיות, רווח והפסד. אף כי תמיד קיים בשוק ההון מרכיב מובנה של אי ודאות, מי שברשותם יכולת ניתוח של השוק, לאחר לימודי שוק ההון, עשויים למצות את הסיכויים להגדיל את רווחיהם ולמזער את הפסדיהם.

חשוב לציין, כי כמו בתחומים רבים אחרים, גם ידע רחב ועמוק, יכולת ניתוח מזהירה וכושר חיזוי אינם מהווים ערובה להשקעה שתניב תשואה נדיבה בכל תנאי, אבל ודאי עדיף לסחור בשוק, לאחר לימוד קורס חשוב זה, כשברשותכם ידע וכלים לפעילות בו.