יום רביעי , 17 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » סמארט פסיכומטרי
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

סמארט פסיכומטרי

האם לעשות פסיכומטרי? כמה עולה קורס פסיכומטרי בישראל? אם שאלתם התשובה היא סמארט. בתי ספר למבחנים פסיכומטרים מקבלים אלפי סטודנטים חדשים מדי שנה והתוצאות הן מאוד שונות. בתי ספר רבים בישראל דוגלים בשיטת לימוד של אינטראקציה קבוצתית בכיתה, תוך השמת אלמנטים של לימוד עצמי בבית. בית הספר סמארט הוא בית הספר מן המניין, אך הוא הצליח לקבל מוניטין רב בקרב הסטודנטים הישראליים עקב הענקת תוצאות טובות במבחנים של הסטודנטים הישראליים. בית הספר הפך לסמל של ההצטיינות וקיבל סטטוס מאוד גבוה כמוסד לימוד. השיטות של בית הספר להכנה לבחינת פסיכומטרי למעשה הן שיטות קלאסיות עם יותר נטייה לאימון אישי בין הסטודנט לבין המורה. שיטות אלה הצליחו להוכיח את עצמן זה מכבר, והן ממשיכות להתפתח עוד יותר מיום ליום.

פסיכומטרי עם בית הספר סמארט

כל מורה יודע עד כמה חשוב להיות באינטראקציה קבועה עם התלמיד לכל אורך הדרך בקורס ההכנה. בית הספר סמארט דוגל בשיטה של לימוד פרטני מול כל תלמיד בשילוב עם עבודה משותפת קבוצתית בכיתה. על מנת להגיע לתוצאות כה גבוהות של ציונים המורים נמצאים זמינים גם מחוץ שעות השיעורים והם קשובים לכל בקשה או שאלה של סטודנט. הגורם הנוסף לתוצאות כה גבוהות של בית ספר זה,  הוא לימוד עצמי אשר מתרחש במסגרת שיעורי הבית אשר כל סטודנט מקבל לאחר השיעור עם המורה. למעשה השיטה איננה שונה בהרבה מבתי ספר אחרים להמציעים קורס פסיכומטרי אך רק המימוש שלה והכוח אשר מושקע בה יכולים להוביל לתוצאות כה גבוהות.

סמארט לעומת קורסי הכנה אחרים

בתי ספר ומכונים המכינים את התלמידים לפסיכומטרי בארץ עובדים בשיטה מאוד דומה, למעט כמה בתי ספר שמנסים לגבש נוסחה חדשה לעבודה עם סטודנטים ישראליים. נוסחת הלימוד של בית הספר סמארט הוא מודל שגובש זה מכבר לזירה הישראלית בתחום הלימודים הגבוהים, אך בעזרת המומחים של בית הספר, מודל זה שופר במידה ניכרת. כתוצאה מהשיפורים אשר בוצעו עם הזמן ותוך כדי הנסיון הרב שנרכש על ידי בית ספר זה, התחילו הסטודנטים הישראליים החדשים ליהנות מציונים גבוהים יותר בבחינה, ומשיטות לימוד נוחות ומעניינות יותר.

לקראת המבחן

כידוע מבחן הפסיכומטרי הוא בין הקשים ביותר בכל מבחני מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל, ואף בכל העולם. על מנת להצליח לעבור את המבחן בהצלחה, ואף לקבל ציון גבוה, נדרשת עבודה מאומצת וקשה. באם תבחרו לעשות את ההכנות לבד, מיד תזהו כמה קשה להתרכז בנושא מסוים, על מנת לעבוד רק עליו. השיטות של סמארט בנויות בצורה הדרגתית ונותנות לכל סטודנט להיכנס אל תוך הלימודים בקצב שלו. לצורך כך נדרשת ההשגחה הקבועה של מאמן אישי שיהיה צמוד אליכם כל הזמן. ללא עזרה של המומחה תצטרכו להקדיש יותר זמן, יותר מאמץ ויתכן שבסופו של דבר לא תגיעו לתוצאות שצפיתם להגיע אליהם.

מגיעים מוכנים

כאשר מגיעים לשלב של בחירת המקצוע לחיים שלנו, תמיד קשה להחליט. קושי ההחלטה נובע בעיקר מהמגוון הרב של המקצועות של היום. ואז אנו מתחילים לעשות חשבון, איזה מקצועי כדאי ללמוד ואיזה לא, איפה אני יוכל למצוא עבודה אחרי זה. כמובן שבחירה זו חייבת להישאר רק על דעת עצמכם, אך על מנת לממש את הבחירה שלכם בפועל אתם זקוקים לבית הספר עם קורס פסיכומטרי ייחודי כדוגמת סמארט. בית הספר שיוכל לעזור לכם להגיע לציון הדרוש לכם כתנאי הקבלה למקצוע או לתואר שבחרתם ללמוד.