יום חמישי , 18 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » פסיכומטרי אחד על אחד
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

פסיכומטרי אחד על אחד


ישנן שיטות רבות בהכנות לקראת הפסיכומטרי. השיטה הנפוצה ביותר בקרב רוב הסטודנטים העתידיים היא להירשם לבית ספר המציע קורס פסיכומטרי ולעבור אותו בהצלחה. זזוהי שיטה מאוד טובה ואף בהרבה מקרים יכולה להוביל לתוצאות מאוד טובות, אך לא עבור כולם. הבעיה העיקרית של שיטה זו היא בכך שלא כל סטודנט או תלמיד יכול לקבל את המקסימום מהאינטרקציה הקבוצתית בכיתה. ישנם כאלה אשר חייבים ללמוד אחד על אחד. מכל בתי הספר המציעים הכנה לבחינה,  בולט בית ספר ייחודי בשם "אחד על אחד" שכשמו כן הוא, וזהו למעשה בית הספר היחידי שמציע רק מאמן אישי ללא קבוצות גדולות של תלמידים בכיתה אחת.

קורס פסיכומטרי אחד על אחד

למען האמת אין מדובר כאן בבית ספר כלשהו. למעשה מדובר בקבוצה של מורים ומדריכים מוסמכים בעלי נסיון רב בתחום אשר יוכלו ללוות אתכם לכל אורך הדרך אל הציונים הגבוהים ביותר. 1 על 1 זוהי שיטה די חדש בזירה הישראלית, אך כבר הספיקה להוכיח את עצמה כיעילה ביותר לצורך הכנות למבחן הקשה ביותר בכל מערכת הלימודים בישראל. שיטה זו היא אופציה מצוינת לאלה אשר מעוניינים להשקיע זמן ומאמץ לתקופת הלימודים וההכנה למבחן תוך כדי אינטרקציה קבועה עם המורה. האלמנט החשוב ביותר בשיטות הלימוד הזו היא בחירת המודל הטוב ביותר עבור כל תלמיד.

שיטת לימודים של אחד על אחד הוא אלמנט בדוק ויעיל ביותר בכל תחומי הלימוד. כאשר הסטודנט נמצא מול המורה, קיימת לפניו הזדמנות לקבל את המקסימום שהמורה יכול לתת לו, ולפנות אליו בכל שאלה ושאלה. מבחן פסיכומטרי נבדל גם בכך כי כמות הזמן מאוד מוגבלת בשביל לענות על השאלות. בממוצע על כל שאלה בבחינת פסיכומטרי הסטודנט צריך לענות לא יותר מדקה אחת. המורה דואג להראות לתלמיד את הטכניקות השונות לבחירת השאלה הנכונה בזמן הקצר ביותר. כמו כן התלמיד ילמד לנהל את הזמן שלו באופן יעיל, תוך כדי המבחן על מנת לנצל את כל ההזדמנויות אשר ישנן בפניו בזמן הבחינה.

לימודים אחד על אחד והתוצאות מדברות

במהלך קורס פסיכומטרי חשוב להיצמד למורה אחד ולהוציא ממנו את כל הכלים האפשריים שיוכלו לסייע ושתוכלו ללהשתמש בהם תוך כדי הבחינה. כאשר בוחרים מסלול הכנה ראוי למבחן יש לבדוק כי המורים של ביתה ספר פתוחים לכל שאלה מפי כל סטודנט, כך שלא צריך להתחנן למידע, הכל על השולחן רק תיקחו בכדי שתצליחו. כל מורה העוסק בהכנה למבחן החשוב יודע עד כמה חשוב לתת לכל סטודנט וסטודנט יחס אישי מחוץ לגבולות האינטרקציה הקבוצתית בכיתה.

עם תוצאות לא מתווכחים וזה משפט שבדוק כאן. מדי שנה אלפי סטודנטים עוברים בהצלחה את מבחן הפסיכומטרי. התוצאות כמובן מאוד שונות ותלויות בשיטת הלימוד שבה למד הסטודנט. שיטת הלימוד של אחד על אחד משפרת את הציונים במידה מאוד ניכרת. כידוע מדובר כאן במבחן המורכב ביותר שקיים, בשל הכמות הגדולה של השאלות שבו והמורכבות שלהם ולא נשכח את הזמן שרץ לאחור מהר מאוד. מכיוון שסטודנטים רבים מעוניינים לעבור את המבחן, קיימת בהתאמה גם כמות ניכרת של בתי הספר המציעים קורס פסיכומטרי ייחודי משלהם.