יום שני , 15 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורסים מקצועיים » קורס מכירות זה לא הגיל זה התרגיל
קורס מכירות זה לא הגיל זה התרגיל

קורס מכירות זה לא הגיל זה התרגיל


פעם כשהיינו אומרים קורס מכירות ישר היתה נדלקת נורה בהקשר של מכירות מדלת לדלת. פעם נשאר בעבר, והיום תחום המכירות שודרג פלאים, כך שכמעט רוב עבודות המכירות מתבצעות מול רשת האינטרנט. כמובן שעדיין ישנם תחומים בהם קל יותר למכור מוצרים, לדוגמא: בבית בלקוח, במפעל עצמו או בעסק.

קורס מכירות נועד עבור אנשים בעלי יחסי אנוש טובים, אנשים בעלי אוריינטציה שיווקית גבוהה, כזו שלא ממומשת כראוי, ובאמצעות קורס מכירות קצר וממוקד, יוכלו להפוך כלים אלו לנכסים פיננסים.

כיום ישנן שתי זירות עיקריות בהן מתנהלות מכירות, בכל תחום כמעט. הזירה הפרונטאלית והזירה הווירטואלית. זירת מכירות פרונטאלית היא זירה בה מתבצעת מכירה בנוכחות הלקוח ויחד איתו, אם בבית הלקוח, בחנות, בעסק אליו מגיע הלקוח כדי לבצע רכישה. זירת מכירות וירטואלית נמצאת ברשת האינטרנט. אתם כאנשי מכירות יכולים להגיע ללקוחות פוטנציאלים בפעולות יזומות, וגולשים אקראיים יכולים לפנות אליכם היכן שאתם נמצאים ברשת.

לאחר הקדמה זו, בואו להכיר את התחום של קורס מכירות ובדקו האם הוא מתאים לכם.

אז מה לומדים בעצם בקורס מכירות?

לא כולנו נולדנו מוכרנים מלידה. עבור מי שמעוניין לעסוק בתחום, הוא יכול לבחור במסלול לימודים של קורס מכירות, ובכך לרכוש מקצוע לכל דבר. גם אנשים שנולדים עם בטחון עצמי ויכולת לדבר בצורה משכנעת מול קהל, צריכים לעבור קורס בסיסי (לפחות), על מנת לקבל את כל הכלים הנדרשים להצלחה בעולם המכירות. קורס מכירות נועד לאנשים אשר מעוניינים לצרוך השכלה בתחום שכיום רק הולך ומתפתח, תחום שמציע מפגש עם קהל יעדים רחב ומגוון, קהל שרוצה לקנות ואתם, עליכם למכור לו.

הנושאים העיקריים אשר נלמדים בכל קורס מכירות

  • כיצד מתנהל הליך מכירות בסיסי במאה ה-21 מתחילתו ועד סופו.
  • מה הם הכללים שכל איש מכירות לעתיד חייב לדעת.
  • הבנת תהליך המכירה גם מצד הלקוח.
  • כיצד מנהלים משא ומתן מנצח.
  • כיצד להסביר ללקוח העתידי שאתה מוכר לו את הכי טוב עבורו.
  • השאלות הנכונות לשאול, התשובות שיש מהן להתחמק, וכיצד.
  • כיצד משיגים פניות מלקוחות פוטנציאלים.
  • הכרת והבנה של תנועות גוף הלקוח בעת משא ומתן.
  • איך יוצרים רושם טוב וחיובי אשר יוביל למכירה והתעניינות בהמשך.
  • ואולי החשוב מכל – למידת "אומנות השכנוע".

מה נלמד במהלך קורס המכירות?

קורס מכירותמכיוון שפעולה של מכירות מצריכה מהמוכר לקיים סוג של הצגה מול הלקוח הפוטנציאלי, רוב הלימוד מתבצע בכיתה באמצעות סימולציות מכירה והכנות פרזנטציה. אלה מועברים על ידי מרצים ומורים המתמחים בתחום המכירות. במהלך קורס מכירות תלמדו שפת גוף, מה תנועות הלקוח אומרות האם הוא מתעניין? מתנגד? לכם. כמו כן, בקורס נלמדת אומנות השכנוע שהיא הבסיס לכל הליך מכירות מפשוט ועד מורכב. כל איש מכירות צריך לדעת לשכנע את הלקוח שמולו, ובאמצעות ידיעת אמנות השכנוע, קל הרבה יותר להשיג את המטרה. במהלך קורס מכירות תקבלו את המשפטים שכל איש מכירות צריך לדעת, אותם משפטים "שמפילים" את הלקוחות לרגלי המוכרנים. משפטי פתיחה שיקלו עליכם בעתיד כל מכירה.