יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורסים מקצועיים » קורס ניהול מחסן להשיג מקצוע מבוקש תוך חצי שנה
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס ניהול מחסן

קורס ניהול מחסן להשיג מקצוע מבוקש תוך חצי שנה


כיום כל מחסן, מהקטן ועד הגדול ביותר מתנהל בצורה ממוחשבת. מחסן ממוחשב הוא דבר שלא היה נהוג בעבר, אך בשנים האחרונות תפס תאוצה, וכיום השוק דורש אנשי מקצוע שעברו בהצלחה קורס ניהול מחסן ממוחשב ותפקידם הוא ניהול המחסן באופן שוטף. בכל עסק בו ישנו מחסן יש גם איש מקצוע שמנהל אותו כראוי. בכדי להיכנס לשוק העבודה ולהיות מנהל מחסן יש לרכוש השכלה מתאימה לכך, השכלה המוצעת במוסדות הלימוד השונים בארץ.

לא לשווא נדרשת השכלה ורכישת ידע בתחום. תפקידו של מנהל מחסן ממוחשב הוא מרכזי ובעל משמעות רבה בתפקוד תקין של כל עסק, מפעל או חברה, בהם ישנם מוצרים אשר מאוחסנים באופן קבוע במלאי, ויש בהם שימוש למכירה או אחזקה. התנהלות מחסן עם פעילות תקינה שבה המלאי תמיד יתאים לצרכי המקום, תלויה רבות במקצועיות עבודתו של מנהל המחסן, אשר לרוב רכש ידע באמצעות לימודי קורס ניהול מחסן ממוחשב, ונחשב למתמחה בתחום הניהול התעשייתי.

ניהול מחסן הוא חלק משרשרת תפעול ומערך לוגיסטי בכל חברה. מנהל המחסן ידאג להימצאות כל הציוד שלו זקוקים באי המקום. למעשה, מנהל המחסן הוא המפקד של צבא המוצרים והפריטים המאוחסנים בו. בכדי לדעת לתפעל נכון ובמקצועיות מחסנים בסדרי גודל שונים וסקטורים כאלה ואחרים, יש כאמור לרכוש השכלה מתאימה.

האם קורס ניהול מחסן מתאים לי בכלל? בוא לבדוק!

רוצים לרכוש מקצוע בתוך מספר חודשים? מאסתם במקצוע הנוכחי שלכם, ואתם מחפשים מקצוע חדשני, המתפתח כל העת ומציע לכם אתגר רב? ישנו סיכוי גדול כי קורס ניהול מחסן הוא אחד הקורסים אשר אתם עתידים ליהנות מהם, ולמנף את התחום למקצוע מבוקש כיום בשוק העבודה.

קורס ניהול מחסן למי הוא מיועד? למי הוא מתאים?

 • מי שמעוניין להשתלב בעבודה בתעשייה, במקצוע מבוקש
 • פועל בתעשייה המעוניין לשדרג את תפקידו למנהל מחסן ממוחשב.
 • מנהלי מחסנים "של פעם" המעוניינים להכיר את המחסן הממוחשב, המודרני.
 • מנהלי מחסנים בפועל אשר מעוניינים לייעל את עבודתם.
 • קורס ניהול מחסן ממוחשב מתאים לעוסקים במלאכה בתחום התעשייה, ייצור, אפסנאות, רכש, אחזקה ו\או תפעול לוגיסטי.
 • וכמובן מתאים הקורס לציבור אשר מעוניין לרכוש מקצוע שעיקרו ניהול מחסן וצוות עובדים.

מה לומדים בקורס ניהול מחסן

תכנית הלימודים בקורס ניהול מחסן תפקידה להכין את התלמידים לניהול מחסן תקין בפועל, בשטח ובמחשב. עיקר תפקידו של מנהל מחסן מודרני הוא ניהול מלאי מוצרי החברה וכן ניהול רכש הפריטים כאשר ישנו חוסר.

התחומים העיקריים אותם לומדים במהלך קורס ניהול מחסן מודרני וממוחשב:

 • ניהול וארגון מלאי ורכש
 • תהליך אריזה תקין
 • אבטחת איכות
 • מחסן ואפסנאות, פעילות טכנית ובסיסית במחסן
 • תכנון מלאי מתאים למקום
 • תיעוד רכש ומלאי
 • מסחר מקומי ובינלאומי
 • דיני חוזים ומכרזים
 • תוכנות ניהול ממוחשבות

בנוסף לתחומים שצוינו מעלה, נלמדים תכנים נוספים המתאימים באופן פרטני לכל תלמיד ובדרך הלימוד שבה בחר – מנהלי בטיחות, מנהלי לוגיסטיקה, מנהלי מחסנים.

מסלולי קורס ניהול מחסן

קורס ניהול מחסןניתן לגשת לקורס ניהול מחסן במסלול לימודי בוקר. מסלול המתאים לציבור שאינו עובד או לעובדים שהופנו לקורס מטעם העבודה הנוכחית בתעשייה. אורך הלימודים במסלול בוקר הוא כשישה חודשים. מסלול לימודים נוסף עבור קורס ניהול מחסן הוא מסלול לימודי ערב אשר מתאים לאנשים עובדים אשר מעוניינים לשדרג את הידע והמקצועיות שלהם בתחום. יש לקחת בחשבון כי לימודים במסלול ערב אורכם עד תשעה חודשים בעקבות תדירות השיעורים, שלא זהה למסלול בוקר.

תנאי הקבלה לקורס ניהול מחסן הם 12 שנות לימוד ומעבר ראיון אישי.

להשתלב בשוק העבודה עם סיום הקורס

מצאתם כי התחום מתאים לכם, וגם תוכנית הלימודים. כעת וודאי אתם שואלים מה קורס ניהול מחסן בסופו של דבר נותן לנו. ובכן, לאחר שסיימתם את לימודי הקורס בהצלחה, כולל מעבר כל הבחינות ועמידה בכל ההתחייבויות, תקבלו תעודה בשם "מוסמך ניהול מחסן ממחושב".

בעת בה זכיתם בתעודה המיוחלת תוכלו להשתלב בשוק העבודה בתפקידי מפתח במערכי לוגיסטיקה בארגונים ומנהלי מחסן ממוחשב. לאחר סיום קורס ניהול מחסן בהצלחה, אתם הבעלים הגאים של יתרון ממשי בסיכויים להשתלב בעבודה בתחום התעשייה, על פני מחפשי עבודה שלא רכשו ידע והשכלה כמוכם.

…אז איפה נרשמים?!

אם אתם כאן זה הזמן להתחיל לבדוק מחירים עבור קורס ניהול מחסן במוסדות הלימוד השונים. לפניכם טופס המזכה אתכם בקבלת 5 הצעות מחיר חינם ללימודים בתחום זה. מילוי הפרטים ושליחת הטופס, מוצעים לגולשי האתר ללא כל התחייבות.