יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורסים מקצועיים » קורס MCITP – הקורס להכשרת מנהלי רשתות
קורס MCITP – הקורס להכשרת מנהלי רשתות

קורס MCITP – הקורס להכשרת מנהלי רשתות


אם גם אתם שמעתם על נתיב מעניין, רווחי ומאתגר, שפותח דלתות ומציע לכם יכולת לפתח קריירה איכותית, וגם אתם תהיתם איזה קורס צריך לעבור בכדי להגיע לנתיב, שלאחר הלימודים תוכלו להרקיע ממנו אל השחקים, אתם במקום הנכון.

קורס MCITP הוא הקורס שתוכלו להתרומם איתו לשמיים. אם אתם בעלי גישה וראש פתוח בתחום המחשב והניהול, כדאי שתבדקו לעומק מה מציע לכם קורס MCITP עם סיום הלימודים במידה ואתם בעלי זיקה לתחום.

אז מה אומרות האותיות MCITP? הן ראשי התיבות של Microsoft Certified Information Technology Professional, או בשפת הקודש – מוסמך מייקרוסופט בטכנולוגיות מידע.

סטודנטים אשר מסיימים בהצלחה לימודים בקורס זה, יוכלו להשתלב בשוק העבודה כמנהלי רשתות בחברות וארגונים שונים בארץ ובעולם כולו, כאחראים על תחזוק ותפעול של מערכות אבטחת מידע ורשתות תקשורת.

למי מתאים קורס MCITP

השאלה למי מתאים הקורס היא מעט מאתגרת, שכן אם הגעתם לכאן, אתם ככל הנראה בעלי זיקה כלשהי למחשבים בכלל או תכנות בפרט, אם כך הדבר, הקורס ככל הנראה מתאים לכם. אם אתם מתעניינים בטכנולוגיה, אוהבים להבין, להתקין, לתקן ולמצוא פתרונות בסביבה הממוחשבת, ומחפשים אחר קריירה מובטחת, קורס MCITP הוא בשבילכם.

אם אתם קופצים למשמע המילה "מייקרוסופט", וצמאים למידע בכל הקשור למעצמה זו ופועלה, קורס MCITP תפור עליכם.

שוק העבודה למוסמכי MCITP

מייקרוסופט ושלל פתרונות התוכנה שהיא מציעה, עומדת בראש הרשימה בכל הנוגע לבחירות בתוכנה שעושים עסקים. אם תבחנו את מחשביו של עסק בכל קנה מידה, בכל מקום בעולם כיום, תמצאו כי רובם המוחלט פועלים בסביבת "חלונות" (Windows), ומשתמשים בתוכנות שונות של מייקרוסופט.

לכן, עבודה בתחום ה IT ותחת הסמכה של מייקרוסופט היא עבודה בטוחה, בייחוד ביחס לשאר המקצועות שם בחוץ. עם כל כך הרבה אפשרויות תעסוקה בעתיד, הסמכה קורס MCITPמסוג זה, הוא כרטיס הכניסה שלכם לעולם המחשבים ו"הפרנסה הבטוחה".

קורס MCITP היכן לומדים?

בתי ספר שונים מציעים קורסי הסמכה ברמות שונות, כאשר כולם צריכים לעמוד בסטנדרטים שמציבה חברת מייקרוסופט העולמית. חיפוש קצר ברשת האינטרנט יעלה על צג המחשב שלכם רשימה נדיבה של אפשרויות, כל אחת עם יתרונותיה וחסרונותיה.

רמת הלימוד משתנה ממוסד לימוד למשנהו, אך המבחנים אחידים, שכן הם מורכבים על-ידי מייקרוסופט בכבודה ועצמה. לכן, מומלץ לבדוק טוב ולוודא כי ביה"ס נחשב מוצלח בתחום, כדי שתדעו שיש מענה לצרכים, לשאלות ולתהיות שלכם, שתוכלו להגיע סמוכים ובטוחים לקו הסיום של מסלול ההסמכה אותו בחרתם.

להלן מוסדות לימוד מובילים המציעים קורסי MCITP ברחבי הארץ -

  • קורס MCITP בצפון – Hackeru, ג'ון ברייס, Ness college, מכללת מעוף
  • קורס MCITP במרכז – Hackeru, מכללת און ליין, מינהל הטכני בע"מ, ג'ון ברייס
  • קורס MCITP בדרום – Hackeru, מינהל הטכני בע"מ

תנאי הקבלה לקורס

תנאי הקבלה לקורס MCITP ברוב מוסדות הלימוד כמעט זהים. ברוב המוסדות יבקשו מכם 12 שנות לימוד, ידע במחשבים והכרת סביבת העבודה. בנוסף, מתבקשת הבנת הנקרא בשפה האנגלית ברמה לא פחות מגבוהה. כמו כן, רוב מוסדות הלימוד המציעים קורס זה, מציעים מכינה קצרה שתפקידה להכין אתכם כראוי לקורס, במקרה שהגעתם ללא הדרישות שצוינו.

היקף הקורס ותעודות הסמכה

ברוב מוסדות הלימוד המציעים קורס MCITP היקף הקורס ומשך זמן הלימודים עומד על 250-350 שעות לימוד. בסיום הקורס, לאחר מעבר כל הדרישות והבחינות הפנימיות והחיצוניות בהצלחה, יקבלו הסטודנטים תעודת סיום קורס MCITP מטעם מוסד הלימוד בו למדו, וכן תעודת הסמכה בינלאומית ממייקרוסופט.