יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » קורס פסיכומטרי » קידום לך תצטיין בבחינת פסיכומטרי
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

קידום לך תצטיין בבחינת פסיכומטרי

בית הספר קידום הוא בין פורצי הדרך בלימודי פסיכומטרי בישראל. בראשית דרכה החברה הוקמה בתור כמה סטודנטים של טכניון, אשר כתבו בכתב יד ספרי פסיכומטרי וניסו למכור אותם לכל המעוניינים לעבור את הבחינה. כמובן שסטארט אפ כזה לא אז, אך כיום קידום הוא אחד מבתי הספר הגדולים ביותר בישראל ללימודי פסיכומטרי. מוסד זה מאוד פופולארי בעיקר בקרב דוברי רוסית מאחר וזהו היה בית הספר הראשון אשר התחיל להעביר את הקורסים בשפה הרוסית. נכון להיום זהו בית הספר קידום גדול ובעל נתח שוק הגדול ביותר בזירה הישראלית והוא ממשיך לתפוס ולכבוש את השוק הישראלי גם כיום.

השיטות להעברת שיעורי פסיכומטרי בקידום

השיעורים בבית הספר קידום מתרחשים בנוסחה הקלאסית והמקובלת בתחום של לימודי פסיכומטרי בארץ ובעולם. מדי שבוע מתרחשים שיעורי מפגש שבמסגרתם מקבלים הסטודנטים את כל החומרים והכלים האפשריים לצורך קבלת ידע והכנה לפני הבחינה עצמה. בשיעורים אלה נעשית אינטרקציה דו-צדדית בין המורה לבין הסטודנט וכן בין הסטודנטים עצמם. בשלב השני הסטודנטים מתרגלים באופן עצמאי בבית, לאחר קבלת המטלות בשיעור. קורסי פסיכומטרי בבית הספר קידום נעשים בשיטה מאומצת ונדרשת התמדה גם מצד הסטודנטים, על מנת לעזור לסטודנטים לשפר את התוצאות שלהם בבחינה כאשר המורה נמצא תמיד קשוב וזמין לסטודנטים מעבר לשעות השיעורים. זוהי למעשה שיטת אימון אישי שגם מקובלת בתחום זה.

קידום לעומת בתי ספר אחרים

כפי שצוין לעיל, בית הספר קידום משתמש באותן השיטות המקובלות בתחום של פסיכומטרי בישראל. הייחודיות אשר ישנה לבית הספר קידום היא בכך כי המוסד הצליח לגבש סגל מורים טוב, מקצועי ומנוסה. כמו כן, בית הספר קידום פרוס בכל חלקי הארץ והסניפים שלו נגישים לכל הקהילות והשכבות בישראל. תדמית שהחברה הספיקה לבנות לעצמה יוצרת מודעות אצל הרבה מתושבי ישראל שהעברית היא לא שפת אימם, להירשם דווקא בבית ספר זה ללימודי פסיכומטרי על מנת לעבור את הקורס בשפה שנוח להם יותר ללמוד בה. בית הספר קידום הוא מקום מצוין לסטודנטים המעוניינים לעבור את קורסי הפסיכומטרי ברוסית, ערבית או אנגלית וכמובן גם בעברית.

לך תצטיין בבחינת פסיכומטרי

הקורסים של קידום הפכו לסמל הצלחה בבחינת פסיכומטרי וקבלת ציונים גבוהים. בבית הספר נלמד המספר הכי גבוה של תלמידים לבחינות פסיכומטרי בישראל. על מנת להגיע לתוצאות הטובות ביותר, על הסטודנט להתמודד עם הכנת השיעורים ולהיות נוכח בכל מפגש עם המורה. שם ההצלחה בבחינת פסיכומטרי היא רמת ההתכוננות שהסטודנט יכול להעניק לעצמו. בית הספר קידום מספק את כל הכלים האפשריים על מנת לעודד את הסטודנט להגיע לציון מאוד גבוה, ולצורך כך גם המורה יהיה זמין לסטודנט גם מחוץ לשעות הפעילות. המוסד בעל פופולאריות רבה גם בקרב הסטודנטים שעושים את הבחינה בפעם השניה מאחר ורמת הלימודים בו נחשבת לגבוהה ביותר.

קידום בית ספר פסיכומטרי לכולם

ישנו מיתוס פופולארי אשר אומר שבית הספר קידום הוא רק לדוברי רוסית ודוברי ערבית. הקורסים המיועדים לדוברי השפות הן רק 20 אחוז מכלל הפעילות של בית הספר קידום ורוב קורסי ההכנה לבחינת פסיכומטרי הינם לדוברי עברית. בשל הפופולאריות הרבה של מוסד זה בקרב דוברי הרוסית ודוברי הערבית, הוא הפך לסמל של פסיכומטרי בקרבתם של אוכלוסיות אלו, אך אין לראות בבית הספר הזה כסוג בית ספר שמיועד רק לאוכלוסיות אלה. מדי שנה נרשמים אלפי סטודנטים דוברי עברית לבית הספר קידום ומקבלים קורסים בשפה העברית מאת מיטב המורים והמרצים בישראל.