יום שני , 15 יולי 2019
המלצת העורך
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

EZ WAY פסיכומטרי


כל בית ספר העוסק בהכנות למבחן פסיכומטרי משתמש בבידול עסקי, על מנת להיות בולט מעל בתי ספר אחרים. בית הספר EZ WAY בחר לעצמו שיטה של "מאמן אישי" ולא "מורה קבוצתי" כפי שמקובל בבתי ספר אחרים. מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן מיוחד במינו, ולכן דורש גישה מיוחדת להכנות אליו. בתי ספר רבים בישראל מעבירים הכנות למבחן זה לפי הנוסחה המקובלת במוסדות להשכלה גבוהה ולא כפי שנהוג כאן, דהיינו מדי שבוע מתקיימת הרצאה ודיון תוך כדי השיעור. נוסחה זו אינה מתאימה לקורס הכנה מכמה סיבות. הסיבה הראשונה היא בכך שהסטודנטים אשר מגיעים להכנות אלו, עדיין לא חוו על עצמם את עולם האקדמיה, ולכן שיעורים בנוסחה שכזו אינם מתאימים להם. הסיבה השנייה היא חסרון במודל מיוחד לקבלת החלטות במהלך ההכנות למבחן.

קורס פסיכומטרי EZ WAY

המשמעות של "מאמן אישי" בקורס הפסיכומטרי של איזי ווי באה לידי ביטוי במספר דרכים. הכנה למבחן דורשת תמיד אינטראקציה עם המורה וכן אינטראקציה עם הקבוצה בכיתה. בהרבה מקרים סיעור מוחות הוא דרך שיכולה לפתור בעיה כלשהי, במהלך ההכנות לבחינה. סיעור המוחות הוא שם המשחק בפעילות קבוצתית, אך אין לראות בו את הדרך היחידה להכנות לקראת המבחן. אימון אישי מספק את היכולת לכל סטודנט לבנות בעצמו את שיטת הלימודים שלו, תוך כדי התייעצות קבועה עם המאמן. EZ WAY פורצת את הגבולות של האסור בתחום הפסיכומטרי בישראל, הכל עבור הצלחת התלמידים.

כאמור, כל בית ספר העוסק בהכנות תלמידים לקראת מבחן פסיכומטרי נוהג בשיטות לימוד ייחודיות לו. שיטות הלימוד שונות למדי מבתי ספר אחרים, ועל כן קיימת ייחודיות. בראש ובראשונה בית ספר זה רואה במבחן כמיוחד במינו, וכזה שדורש גישה ייחודית על מנת להתכונן אליו במידה מספקת עבור הצלחה. מאז קיומו, הספיק בית הספר לבנות גישה ייחודית משלו לאימון אישי תוך כדי ההכנות למבחן הקשה ביותר בכל מערכת ההשכלה הגבוהה בישראל. רוב בתי ספר לפסיכומטרי אינם משתמשים בשיטה של אימון אישי במידה מספקת.

תוצאות טובות במבחן פסיכומטרי

כמו כל מוסד לימוד אחר גם EZ WAY מודד את עצמו לפי התוצאות שהוא הצליח להעניק לסטודנטים שלו. ההצלחה של הסטודנט היא גם הצלחה אישית של מכון הפסיכומטרי. כאשר בית ספר המציע קורס פסיכומטרי בונה את השיטה הייחודית שלו, הוא לא רק רוצה להיות בולט בשוק מהבחינה העסקית, אלא גם לנסות ולהביא לידי הסטודנט את השיטות החדשות, אשר עוד לא מומשו על ידי בתי ספר אחרים. מבחן פסיכומטרי הוא מבחן שמקובל בכל המדינות המפותחות בעולם, אך לא בכל מדינה משתמשים באותן שיטות הלימוד למבחן זה.

קורס פסיכומטרי טוב הדרך הקלה להצלחה

שיטות לימוד המותאמות במיוחד עבור הסטודנטים הישראליים תמצאו לצד המורים המובילים באיזי ווי. המבחן אשר מקובל כמעט בכל חלקי העולם, עדיין נשאר אינדיווידואלי לכל מדינה ומדינה. השוני העיקרי נובע מתחומי לימוד ספציפיים המקובלים בבתי הספר. כך לדוגמא בישראל פחות שמים דגש על תחום הפיזיקה במערכת החינוך, ולכן כמעט ואין שאלות הקשורות לתחום זה במבחנים בישראל. EZ WAY נכון להיום הוא בית ספר עם ייחודיות ישראלית, אשר באה לידי ביטוי בכך כי לא נעשית שום פעולה על מנת להשתמש בנוסחאות של בתי ספר לפסיכומטרי בחו"ל. תיאורטית לשיטה זו יש שני צדדים של המטבע, אך התוצאות הן אלה שקובעות לבסוף, ואחוזי ההצלחה של קורס פסיכומטרי במחוזותיו מדברים בעד עצמם.

כמה עולה קורס פסיכומטרי בכלל?

שאלה טובה ולה תשובה עבורכם במרחק הקלקה. צרו קשר טלפונית או שלחו אלינו את טופס השוואת המחירים שלמעלה, ותקבלו עד 5 הצעות עם מחירים עבור קורס פסיכומטרי מתקדם ומוביל, בכל הארץ, רק המוסדות הטובים בשבילכם, מיד תגלו את המחירים שהם מבקשים עבור ההכנה לבחינה החשובה. הבדיקה ללא התחייבות או תשלום