יום שישי , 19 יולי 2019
המלצת העורך
חייגו 050-9695276 וקבלו הצעת מחיר חינם עבור קורס פסיכומטרי

High Q פסיכומטרי


לימודים לקראת מבחן פסיכומטרי הוא דבר מאוד אינדיבידואלי וכל אחד בוחר לעצמו את שיטת הלימוד שמתאימה לו. ישנם רבים אשר יעדיפו ללמוד למבחן לבד בבית עם הספרים והתרגילים או עם חברים שיעזרו בפתירת תרגילים, אף כי שיטה זו אינה מתאימה לרוב האנשים מכיוון שנדרש כאן תרגול ייחודי לבחינה, לא לכולם היכולת להתרכז בכיוון מסוים של הלימוד, אך עדיין רבים הם שינסו גם את השיטה הזו במחשבה של לחסוך בהוצאות. פסיכומטרי הוא מבחן שדורש הרבה מאמץ והתנסות, ולכן חשוב שיהיה לכם מדריך צמוד לכל אורך ההכנות למבחן. נכון לכתיבת שורות אלה, בארץ פועלים יותר מעשרה בתי ספר שמציעים לציבור קורס פסיכומטרי המיועד להכנה עבור הצלחה בכל בעיפי הבחינה, ואלפי מועמדים חדשים נרשמים אליה מדי שנה. אחד מבתי הספר הגדולים בישראל ללימודי פסיכומטרי הוא High Q שם שיטת לימוד מצויינת שמראה תוצאות בשטח.

קורס פסיכומטרי עם High Q

כאמור, חשוב מאוד שבמהלך ההכנות למבחן יהיה לידך מדריך קבוע אשר יענה על כל השאלות והקושיות שיש לכם ועולות בכנה לבחינה. כמו כן, תפקידו של המדריך הוא לתת כיוון נכון בשיטת הלימוד הכי טובה לכם, כך שבעת הבחינה תדעו לענות נכונה על כל שאלה. בית הספרHigh Q דוגל בלימודים אינטראקטיביים עם המורה, ולכן רוב הלימודים מתקיימים בכיתה תוך כדי הדיון עם המורה. מוסד זה הוא דוגמא טובה למימוש השיטה האמריקאית ללימודי הכנה טובים, לפי שיטה זו יש לבחור במודל מסוים בטרם נגשים ללימודים עצמם. מבחן הפסיכומטרי הוא מבחן שניתן להסתכל עליו מזוויות ראיה רבות, וחשוב מאוד לא ללכת לאיבוד בדרך תוך כדי הלימודים וההכנה לבאות.

בית ספר זה מממש במקצועיות את שיטת הלימוד המקובלת בארצות הברית, ארץ מולדתו של המבחן זה למעשה,  יחד עם זאת הביא לישראל את המומחיות של מורי פסיכומטרי בארצות הברית יחד עם כל הניסיון הרב שלהם. כפי שמראה הניסיון, חשוב ביותר לבחור מלכתחילה את כיווני הלימוד, ורק אז לגשת להכנות עצמן. בתי הספר האמריקאים רכשו ניסיון רב בהגשת שיטות הלימוד לסטודנטים שלהם, וכיום בתי ספר אלה חולקים מידע זה עם הסטודנטים הישראליים, אך עדיין רוב בתי הספר הישראליים העוסקים בהכנה לבחינה אינם משתמשים בנוסחאות אלה, כפי שמשתמשים בבית הספר High Q על מנת להכין את הסטודנטים למבחן הקשה כראוי.

הכנות לבחינה לפי שיטת היי קיו פסיכומטרי

בית הספר מספק את כל הכלים האפשריים על מנת להכין את הסטודנטים למבחן הפסיכומטרי, כאשר הם נמצאים בכיתת הלימוד ביחד עם המורה לצידם. יחד עם זאת על הסטודנט לקחת אחריות אישית תוך כדי כל ההכנות למבחן, ויש להכין את כל שיעורי הבית אשר התקבלו מהמורה במהלך כל שיעור . ההכנה העצמית נועדה לתת לסטודנט את ההרגשה של הנוכחות במבחן עצמו, כאשר כל חומר העזר שלו הוא עפרון והשכל. קבלת כיוון לימודים נכון יאפשר לסטודנט להכין את שיעורי הבית כפי שנלמד בשיעורים, ובמידת הצורך גם להתייעץ איתו ביום הלימודים.

לפי הניסיון הכלל-ארצי בית הספר High Q הוא מבתי הספר הטובים ביותר בהכנה למבחנים ומעניק קורס פסיכומטרי ברמה גבוהה. בית ספר טוב משמעותו בית ספר שמביא תוצאות טובות לסטודנטים הלומדים בו. בית הספר היי קיו הספיק להוכיח את עצמו במהלך השנים האחרונות, ואת השיטות החדשות שלו אשר הוא הביא לישראל מחו"ל. ציון מספק במבחן פסיכומטרי כיום, הוא תנאי קבלה הכרחי כמעט עבור כל מוסד להשכלה גבוהה, ועל כן הוא הפך לחשוב מאוד לכלל הסטודנטים. בחירה בבית ספר טוב הוא שם המשחק לקבלת ציון טוב במבחן זה, ואין שיטה יותר טובה לבחירת בית ספר נכון לפי התוצאות שהוא זכה לקבל במרוצת שנות פעילותו.