יום חמישי , 13 יוני 2019
המלצת העורך
לימודים בישראל » לימודים To Go בשבילך!

לימודים To Go בשבילך!

לימודים To Go הוא מדריך מקצועי שאוסף עבורך את כל המידע שתצטרך על לימודים בישראל. המטרה שלנו באתר לימודים To Go היא לעזור לך להבין את עולם הלימודים, ולאפשר לך למצוא את הדרך שלך. אלפי פריטי מידע ומאמרים נאספו כדי שתוכל לדעת לקראת מה אתה הולך, מהן האפשרויות העומדות בפניך, מה תצטרך לעשות לשם כך ומה תקבל בתמורה. כל מסלול לימודים נמצא כאן, מסודר לפי קטגוריות, ובנוי כך שתוכל להתמצא בקלות ולמצוא תשובה לכל שאלה.

לימודים To Go כל המידע כלול

אנחנו מאמינים שבתוך תוכך אתה יודע פחות או יותר מה המסלול שבו תרצה ללכת. לשם כך ריכזנו עבורך את כל תחומי הלימוד שמציעים כיום מוסדות לימודים בישראל. המטרה היא לפרוש בפניך את כל תחומי העניין והמקצועות הנלמדים בארץ, כך שתוכל להרגיש מה הכי נכון בשבילך. החל ממקצועות ריאליים כמו ביולוגיה, הנדסה, פיזיקה וביו-טכנולוגיה, ועד ללימודים הומאניים כמו תקשורת, ספרות, היסטוריה, הוראה ועוד. בין אם תבחר באדריכלות, מדעי המדינה, גיאוגרפיה, ממשל, פיזיותרפיה או מחשבים, פורטל לימודים To Go מאפשר לך לחבר בין הרצון לבין הפרקטיקה. לימודים הם לאו דווקא רפואה או משפטים. נעשה הכל על מנת לעזור לך למצוא את התחום שלך, כך שאצלנו תוכל למצוא גם הסברים מקיפים על לימודי איפור, רפואה משלימה, אמנות, קאוצ'ינג, סיעוד, תיירות ותחומים נוספים.

קל להתמצא, חשוב להבין

יש כאלה שמעדיפים לבחור קודם מוסד לימודים, ויש כאלה המחפשים את המוסד לפי המקצוע. בין אם אתה נמנה עם אלה או אלה, פורטל לימודים To Go מכיל מידע מפורט על כל מוסד לימוד פעיל בישראל. לרשותך מאגר מפורט ופשוט להתמצאות של אוניברסיטאות, מכללות, בתי ספר מקצועיים, מכונים לבחינות פסיכומטרי, אמי"ר ושיפור בגרויות, מוסדות המציעים מעבר לתואר ראשון ותואר שני, גם קורסים מקצועיים ולימודי תעודה. בכל אחד מהמוסדות עליו תקיש תוכל לראות את היצע מסלולי הלימוד, תנאי הקבלה וקישור לאתר הרשמי. אלה יאפשרו לך להכיר את המקום, את האווירה, ואת כל הפרטים שתצטרך.

מתעדכנים בשבילך

תנאי הקבלה ומועדי הרישום משתנים משנה לשנה והכוונה שלנו בפורטל לימודים To Go היא לתת לך מידע אמין, מדויק ומעודכן לגבי שנת הלימודים הנוכחית. הליכי הרישום כרוכים בדרך כלל בתשלום, ולכן כדאי להתנהל ביעילות. בפורטל לימודים To Go מבינים שאחד מהשיקולים בלימודי תעודה, תואר ראשון או תואר שני הוא השיקול הכלכלי. לצורך כך בנינו עבורך טופס השוואת מחירים חכם שיסייע להבין וללמוד אודות מסלולי לימודים וקורסים לצד המחירים במוסדות הלימוד. בסופו של דבר, בפורטל לימודים To Go צוות האתר עומל עבורך במטרה לספק בכל עת את המידע המעודכן והיעיל ביותר שאתם צריכים לפני שאתם מחליטים היכן ומה ללמוד.

לימודים To Go על קצה המזלג

בפורטל תוכלו למצוא את כל מסלולי הלימוד בארץ, אשר מוצעים עבור לימודי תואר ראשון : לימודי הנדסה, לימודי מחשבים, לימודי רפואה, לימודי משפטים, לימודי פסיכולוגיה, לימודי תקשורת, לימודי חינוך, לימודי מנהל עסקים, לימודי משאבי אנוש, לימודי אומנות, לימודי עיצוב פנים ועוד מסלולי לימודים עבור תואר ראשון רבים ומגוונים …

כמו כן, תמצאו בפורטל מגוון מסלולי לימודים עבור תואר שני : תואר שני במנהל עסקים, תואר שני בתקשורת, תואר שני במשפטים, תואר שני בפיזיקה, תואר שני בכימיה, תואר שני בחינוך ועוד רבים נוספים.

בנוסף, קורסים מקצועיים ולימודי תעודה שונים מוצעים לכם באתר הלימודים, כגון: קורסים רבים בתחום הרפואה משלימה, קורסים שונים בתחום הפיננסי, שוק ההון והביטוח, קורסים להעשרת ידע ו\או עבור מקצוע לחיים "על רגל אחת" כמו תוכניות לימודים של שפות זרות, קורסים להכשרת ברמנים, קורסים בתחום היופי והאסתטיקה ורבים אחרים.

צוות הפורטל מאחל לכם גלישה מהנה, משכילה ובהצלחה!